( Swiss, 1956 )
Ohne Titel, 2006
ink on paper
78.74 in. (200.00 cm.) (height) by 59.06 in. (150.00 cm.) (width)
monogrammed and dated 'S. B. 06'
Provenance:
Galerie Vera Munro, Hamburg Privatbesitz, Schweiz
Sans Titre 2007
Sans Titre 2002
Untitled 2007
Sans Titre 2008
Sans Titre 2006
Sans Titre 1996
(German , b. 1884 - d. 1950)
( Colombian , b. 1932 )
( Italian , b. 1933 - d. 1963 )
( Italian , b. 1697 - d. 1768 )
(Flemish , b. 1564 - d. 1637)
( French , b. 1796 - d. 1875 )
( Spanish , b. 1881 - d. 1973 )
( American , b. 1928 - d. 1987 )